Poslední dobou je to se mnou nějaké zvláštní….pořád dokolečka se opakující periody nálad…..je to to počasí?…nebo škola, práce, absence obvyklých úkonů, nebo jen přirozená nespokojenecká blbost?….sám bych rád věděl. Dosti jsem pokročil s plány na rekonstrukci, ale i tam mám před sebou stále nepříjemnou vidinu nekonečné práce a školy k tomu. Chybí mi nové zážitky….peníze…nějaký výlet, adrenalinek…prostě něco neobvyklého, což bývalo ještě nedávno v mém životě velice obvyklé. Co já vlastně chci? Poradíte mi?
Jako bych poslední dobou přišel o duši a o dětský pohled na věc…docela mi to nahání husí kůži. Čím dál tím více začínám mít potřebu formátovat hlavu obvyklou kombinací šíša + vhodná kombinace formátovacího roztoku složeného zpravidla větším množstvím tuzemských lihovin. Bohužel tyto chutě moc neplním, takže je mi prostě tak nějak divně. Upřímně se již začínám těšit, až dokreslím a dopočítám dokumentaci a začneme stavět….při tom je alespoň větší sranda. A po tom všem přijdu domu a zase myslím, jak vypadnu, protože naše maminka už me ale opravdu….
Vy, co tyto bláboly čtete, pozvěte mě občas na pivo, nebo na procházku, klouzačku, nebo cokoli, ať se trochu vymaním….pomozte mi trošku a já pomůžu vám (jestli nejste všichni naprosto chorobně šťastní)…. “Save the looser”…..dík….pro dnešek OVER…Ondřej…