NO this WOMAN, NO CRY

V poslední době mi nějak začíná připadat, že na tomto blogu mohu otevřeně řešit čím dál tím méně věcí a vede mě to k zamyšlení? Budu tedy mluvit obecně a nekonkrétně.

Představte si, že je jeden takový kluk, který by si chtěl plnit svá přání, zároveň přání těch ostatních a chtěl by to dělat tak, aby nikomu neublížil, moc toho nezkazil, nebyl za blba a tak vůbec….musím se pousmát. Je to asi opravdu kus blba, nebo bláhový snílek. V poslední době mu začíná dosti docházet, že tam uvnitř je až moc prázdných míst, která se možná dají zaplnit, ale není o tom plně přesvědčen. Jedno z těch největších, doposud nezaplněných míst by podle něho dokázala zaplnit jistá osoba opačného pohlaví (smýšlení ?), ke které cítí opravdu hluboký pocit, který by se možná dal nazvat láskou…pocit chtivosti udělat té osobě vše co by jí viděl na duši, očích a všem, co třeba ani nemá. Ta osobička ho asi má ráda, ale není si teď jistá tím, co by chtěla, protože to co chce ten kluk, ona chtěla od jiného kluka, který nejspíše hledá ženu, která neexistuje. Je tohle snad ironie osudu, nebo výsměch přírody? Dokázal by ten první kluk udělat z té slečny šťastnou postavičku tohoto zvláštního dramatu? A když se to povede, nebude mít tato slečna do konce dní v hlavě svůj dávný ideál?

Nevím…ale jedno vím naprosto jistě. Ten kluk by za to dal v sázku mnoho a už dal. Chtěl by se o slečnu starat, být s ní v dobrém i zlém, nechat ji svobodně žít a nechat ji si udělat o věci vlastní názor a očekával by to samé z její strany. Chtěl by vyzkoušet plnohodnotný vztah a dostat šanci ukázat, proč zrovna takhle, proč ne jinak…..proč ne? Je to jen sen, a ty se mohou a nemusí plnit, ale jak bylo řečeno na začátku…ten kluk by si je plnit chtěl…je to opravdu hlupák, snílek, nebo jen někdo, kdo ví co chce….je jen jediný člověk, který na tuto otázku může odpovědět a on to není.